MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zarobki w służbie więziennej. Tyle zarabiają strażnicy! [STAWKI]

zebr. JJ
Tym razem sprawdzamy zarobki kolejnej grupy zawodowej. Zaglądamy do portfeli pracowników służby więziennej na różnych stanowiskach. Wynagrodzenie pracownika służby więziennej składa się z podstawy w wysokości 1 523,29 zł. Zarobki podstawowe to 3,19-krotności kwoty bazowej a następnie pomnożonej przez mnożnik (który znajdziemy w ustawie z kwietnia 2018 roku) w zależności od stanowiska. Na pensję pracownika służby więziennej składają się jeszcze trzy dodatki: za wysługę lat, dodatek służbowy i dodatek za stopień. 

Na koniec stycznia 2018 r. w Służbie Więziennej zatrudnionych było 29 864 funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Mediana ich wynagrodzeń wynosi 4,6 tys. zł brutto miesięcznie. Ostatnia podwyżkę pracownicy służby więziennej otrzymali w maju 2018 roku. 

* wszystkie podane wynagrodzenia nie uwzględniają dodatków. Ich wysokość znajdują się na końcu galerii

Zobaczcie na kolejny zdjęciach wynagrodzenie pracowników służby więziennej na poszczególnych stanowiskach >>>


FLESZ: Autostrady, bramki, systemy płatności - jak ominąć korki?
Tym razem sprawdzamy zarobki kolejnej grupy zawodowej. Zaglądamy do portfeli pracowników służby więziennej na różnych stanowiskach. Wynagrodzenie pracownika służby więziennej składa się z podstawy w wysokości 1 523,29 zł. Zarobki podstawowe to 3,19-krotności kwoty bazowej a następnie pomnożonej przez mnożnik (który znajdziemy w ustawie z kwietnia 2018 roku) w zależności od stanowiska. Na pensję pracownika służby więziennej składają się jeszcze trzy dodatki: za wysługę lat, dodatek służbowy i dodatek za stopień. Na koniec stycznia 2018 r. w Służbie Więziennej zatrudnionych było 29 864 funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Mediana ich wynagrodzeń wynosi 4,6 tys. zł brutto miesięcznie. Ostatnia podwyżkę pracownicy służby więziennej otrzymali w maju 2018 roku. * wszystkie podane wynagrodzenia nie uwzględniają dodatków. Ich wysokość znajdują się na końcu galerii Zobaczcie na kolejny zdjęciach wynagrodzenie pracowników służby więziennej na poszczególnych stanowiskach >>> FLESZ: Autostrady, bramki, systemy płatności - jak ominąć korki? Szymon Starnawski
Tym razem sprawdzamy zarobki kolejnej grupy zawodowej. Zaglądamy do portfeli pracowników służby więziennej na różnych stanowiskach. Wynagrodzenie pracownika służby więziennej składa się z podstawy pomnożonej przez mnożnik w zależności od stanowiska plus trzy dodatki: za wysługę lat, dodatek służbowy i dodatek za stopień.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Uprawa warzyw w czerwcu - bez tego nie będzie dobrych zbiorów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zarobki w służbie więziennej. Tyle zarabiają strażnicy! [STAWKI] - Gazeta Pomorska

Wróć na sosnowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto