Zagłębie Sosnowiec żegna się z Pucharem Polski [DUŻO ZDJĘĆ]

TOS
W ubiegłym sezonie Zagłębie Sosnowiec doszło do półfinału Pucharu Polski. W obecnym udział w tych rozgrywkach zakończyło na 1/16 finału przegrywając we wtorek na Stadionie Ludowym z Wisłą Kraków.

Prowadzenie dla Zagłębia zdobył w 21. minucie Żarko Udovicic, ale na trzy minuty przed przerwą wyrównał Adam Mójta. Po zmianie stron karnego wykorzystał Sebastian Dudek i było 2:1 dla Zagłębia. Osiem minut później to jednak Wisła była na prowadzeniu. Najpierw piłkę w bramce Zagłębia umieścił Krzysztof Drzazga, a potem samobójcze trafienie zaliczył Tomasz Nowak. Kolejne trafienie Tina Matića na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadziło do kolejnego remisu i dogrywki. W niej lepsza była Wisła. Bramkę na wagę awansu zdobył wykorzystując rzut karny Denis Popovic.