Zagłębie Sosnowiec wygrywa w Kluczborku i nadal liczy się w walce o awans [WIDEO]

TOS
Zagłębie Sosnowiec wygrało w Kluczborku z tamtejszym MKS-em 2:1 i nadal liczy się w grze o awans do I ligi! jeden z rywali - Chrobry Głogów podzielił się na własnym boisku punktami z Calisią Kalisz. Przed drużynami jeszcze tylko cztery mecze. Koniec sezonu zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Zagłębie Sosnowiec prowadzenie mogło objąć już w 7. minucie spotkania. Grzegorz Arłukowicz trafił jednak w poprzeczkę. W 34. minucie gola dla sosnowiczan zdobył za to Tomasz Szatan. Więcej emocji było w drugiej połowie spotkania. Od 65. minuty Zagłębie prowadziło już 2:0, gdy podanie Łukasza Tumicza wykorzystał Mateusz Wrzesień. Miejscowych stać było jedynie na honorowe trafienie autorstwa Piotra Giela.

Kolejny mecz Zagłębia już w środę. O godzinie 18 rywalem podopiecznych Mirosława Smyły będzie na Stadionie Ludowym UKP Zielona Góra.