Zagłębie Sosnowiec wygrywa w Jarocinie. To trzecie kolejne zwycięstwo [ZDJĘCIA]

TOS
Kamil Bachorz/jarocin.naszemiasto.pl
Znakomicie radzą sobie w rundzie wiosennej piłkarze Zagłębia Sosnowiec. W niedzielę dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty pokonując na wyjeździe zespół Jaroty Jarocin 2:0.

Pierwsza bramka dla drużyny trenera Mirosława Smyły padła w 28. minucie spotkania. Piłka trafiła w rękę jednego z zawodników drużyny gospodarzy i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Krzysztof Kaliciak.

Wynik meczu już w doliczonym czasie gry drugiej połowy ustalił Łukasz Grube wykorzystując podanie Rafała Sadowskiego.

Po wygranej z Jarotą Zagłębie zajmuje 4. miejsce w II-ligowej tabeli. Za tydzień zespół czeka bardzo ważne spotkanie z wiceliderem tabeli - Bytovią Bytów. Początek gry na Stadionie Ludowym w sobotę 5 kwietnia o godz. 16.