Zagłębie Sosnowiec rozpoczęło rozgrywki od remisu

TOS
Zagłębie Sosnowiec w pierwszym meczu rozgrywek I ligi sezonu 2016/2017 zremisowało na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice 2:2.

Gospodarze prowadzenie objęli już w 4. minucie spotkania, jednak do szatni w lepszych humorach schodzili piłkarze Zagłębia Sosnowiec. Najpierw w 28. minucie do remisu doprowadził Sebastian Dudek, a tuż przed przerwą bramkarza Chojniczanki pokonał Tomasz Nowak.

Wynik spotkania został ustalony na piętnaście minut przed jego zakończeniem. Bramkarza Zagłębia pokonał Patryk Mikita. Więcej goli już nie było i Chojniczanka zremisowała z Zagłębiem 2:2.

W przyszłą sobotę o godz. 18.30 Zagłębie Sosnowiec podejmować będzie na Stadionie Ludowym ekipę Pogoni Siedlce.