Zagłębie Sosnowiec przegrywa z GKS Katowice - zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW. Kolejny bój za nami. Kibice hokeja w gorączce!

Rafał Musioł
W trzecim meczu play off Zagłębie Sosnowiec przegrało z GKS Katowice 1:2.
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
W trzecim meczu play off Zagłębie Sosnowiec przegrało z GKS Katowice 1:2. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
SPORT. W trzecim meczu play off Zagłębie Sosnowiec długo prowadziło z GKS Katowice, ale ostatecznie mistrzowie Polski zdołali wygrać i objęli w tej rywalizacji prowadzenie 2:1. Zobaczcie zdjęcia kibiców, którzy oglądali to spotkanie.

Więcej zdjęć z trybun ZOBACZ TUTAJ

Po sensacyjnym zwycięstwie w Satelicie hokeiści Zagłębia Sosnowiec poczuli swoją szansę i trzecie ćwierćfinałowe starcie z GKS Katowice, tym razem na własnym lodzie, rozpoczęli od potężnego uderzenia. Gola, dobijając strzał kolegi, zdobył Damian Tyczyński.

Mistrzowie Polski przeżywali trudne chwile, a Zagłębie szukało kolejnej szansy. W drugiej tercji GKS zdołał jednak wyrównać. W dodatku dokonał tego w momencie, gdy na ławce kar przebywał Miro Lehtimaki. Błąd w rozegraniu krążka kosztował gospodarzy bardzo słono.

Mecz rozstrzygnął w 46 minucie Grzegorz Pasiut rajdem od linii środkowej, a sosnowiczanie, chociaż przez ostatnie dwie minuty grali bez bramkarza, nie zdołali już na to odpowiedzieć.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:2 (1:0, 0:1, 0:1).
1:0 Damian Tyczyński (4), 1:1 Bartosz Fraszko (38), 1:2 Grzegorz Pasiut (46).
Kary: po 8 minut.