Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 3:0. Kibice na Stadionie Ludowym pomogli sosnowiczanom ZDJĘCIA FANÓW

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice na meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W meczu 31. kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie Sosnowiec pokonało GKS Jastrzębie 2:0. Spory udział w przerwaniu passy porażek i pierwszym od miesiąca zwycięstwie piłkarzy Kazimierza Moskala mieli kibice, którzy po raz pierwszym w tym roku pojawili się na Stadionie Ludowym. W Sosnowcu byli też fani z Jastrzębia. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie.

Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 3:0. Kibice na Stadionie Ludowym

Kibice Zagłębia nie raz pokazali, że są 12 zawodnikiem swojej drużyny. Dość powiedzieć, że w tym sezonie fani z Sosnowca trzy razy pojawili się na trybunach Stadionu Ludowego i dwie z tych potyczek gospodarze wygrali.

Wsparcie kibiców jest bardzo potrzebne drużynie Kazimierza Moskala walczącej o utrzymanie. W meczu z GKS Jastrzębie fani pojawili się na Stadionie Ludowym po ponad siedmiu miesiącach przerwy. Na trybunach pojawiło się w sobotnie popołudnie w sumie 774 widzów.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW NA STADIONIE LUDOWYM

Fani nie wypełnili otwartych dla publiczności 25 procent pojemności stadionu, ale trudno się dziwić niskiej frekwencji. Wizycie na Stadionie Ludowym nie sprzyjała ani kiepska ostatnio gra Zagłębia, ani pogoda, bo w trakcie meczu w Sosnowcu padał deszcz.

W sobotę na Stadionie Ludowym pojawiła się także około 100-osobowa grupa fanów z Jastrzębia. Sympatycy GKS pojawili się na trybunach w 20 minucie gry i nie zajęli miejsc w sektorze gości, ale ulokowali się w sektorze 14. Stamtąd starali się przekrzyczeć miejscowych kibiców, ale udało im się to tylko przez chwilę. Później postawia jastrzębian na boisku nie za bardzo zachęcała do zdzierania sobie gardła za drużynę trenera Łukasza Włodarka.

Zagłębie Sosnowiec – GKS 1962 Jastrzębie 3:0 (1:0)
Bramki
1:0 Michał Masłowski (11), 2:0 Szymon Sobczak (53-karny), 3:0 Maciej Ambrosiewicz (77)