Zagłębie Sosnowice - Gryf Wejherowo 1:1. Zagłębie ratuje remis w ostatniej minucie gry!

ivan
sxc.hu
Zagłębie Sosnowiec zremisowało z Gryfem Wejherowo 1:1 w meczu drugiej kolejki II ligi. Gospodarze bramkę dającą punkt strzelili w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Goście objęli prowadzenie w czwartej minucie drugiej połowy gry. Pięknym strzałem z rzutu wolnego, z około 30 metrów, popisał się Marcin Warcholak.

Gospodarze wyrównali dopiero w ostatniej minucie. Paweł Lesik dośrodkował wprost na głowę Marcina Lachowskiego. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki obok bezradnego Wiesława Ferry.

Na drugą bramkę czasu już zabrakło i w świąteczną środę Zagłębie Sosnowiec zgarnęło tylko jeden punkt i po dwóch kolejkach drugiej ligi ma ich już 4.

Zagłębie Sosnowiec 1:1 Gryf Wejherowo (0:0)
0:1 Marcin Warcholak 49'
1:1 Marcin Lachowski 90'

Zagłębie: Marcin Suchański, Paweł Lesik, Sławomir Jarczyk, Wołodymyr Ostrouszko, Adrian Pajączkowski, Tomasz Szatan (58. Dawid Ryndak), Łukasz Matusiak, Marcin Lachowski, Dawid Weis (46. Mateusz Gleń), Michał Grunt (68. Michał Cyganek), Rafał Jankowski.

Gryf: Wiesław Ferra, Sebastian Kowalski, Przemysław Kostuch, Adrian Kochanek, Marcin Warcholak, Łukasz Krzemiński (46. Grzegorz Gicewicz), Jarosław Felisiak, Piotr Kołc, Krzysztof Wicki (63. Michał Fidziukiewicz), Maciej Stefanowicz (77. Patryk Szlas), Rafał Siemaszko.

Sędzia: Paweł Malec (Łódź).

Śląskie na sportowo na Facebooku. Koniecznie dołącz do nas i bądź na bieżąco z tym co dzieje się w regionalnym sporcie!