Wydaje Ci się, że wiesz, gdzie zjeść najlepszy kebab w Sosnowcu?

Artykuł sponsorowany Zahir&Zahid
Otóż, wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą! W sobotę, 16 stycznia startuje ZAHIR KEBAB, czyli nowe i pyszne miejsce na kulinarnej mapie Sosnowca. Jeśli jesteś miłośnikiem kebabów, jeśli nie znasz tej restauracji, jeśli czytając to burczy Ci w brzuchu, to właśnie ten moment! Przeczytaj do końca (żeby wiedzieć, gdzie iść), ubierz się ciepło, zabierz maseczkę i w te pędy biegnij po gorące ROLLO od Zahira na ul. 1 Maja 21-23.

ZAHIR KEBAB to jedna z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce, słynąca z 50 centymetrowego, chrupiącego i wypasionego – MEGA ROLLO. Firma zadebiutowała w 2014 roku, w którym to założyła pierwszy lokal gastronomiczny w Ostrowie Wielkopolskim. Na szczęście ZAHIR KEBAB w mgnieniu oka dotarł do innych miast (i to z przytupem)! Teraz znajdziecie go w prawie 100 lokalizacjach w całej Polsce – w tym, w Sosnowcu na ul. 1 Maja 21-23.

Sekret? Nie możemy zdradzić wszystkich, sam musisz je odkryć, ale tajemnica pysznego jedzenia tkwi przede wszystkim w szczegółach. Jakość produktów, ich smak i połączenie warzyw, mięsa, przypraw i sosów (przygotowanych według unikalnej receptury) to zapowiedź naprawdę pysznej kulinarnej przygody.

No właśnie, a co właściwie warto zjeść w Zahirze? Chyba najbardziej popularną propozycją jest wspomniane wcześniej ROLLO, które dostaniesz w najróżniejszych wersjach – klasycznej, z serem, amerykańskiej (z frytkami w środku), wegetariańskiej z falafelem, fit, czy ze szpinakiem. Oczywiście wszystko na miarę apetytu – czyli w 3 rozmiarach.

Jeśli nie jesteś fanem obiadu „do ręki”, to w ofercie znajdują się takie propozycje jak: KEBAB BOX – danie zamknięte w pudełku, w którego skład wchodzą mięso (do wyboru kurczak lub baranina), frytki i surówka. TALERZ KEBAB – solidna porcja, soczystego mięsa podana na talerzu w towarzystwie warzyw i frytek w różnych wielkościach. Dla wegetarian falafelowy odpowiednik – TALERZ FALAFEL z kotlecikami z ciecierzycy robi robotę. „Kurczakożercy” również się nie zawiodą. W ofercie tej sieci od niedawna dostępne są POPSY i STRIPSY z kurczaka podane z frytkami. Chrupiące, aż palce lizać – gwarantujemy!

Oferta, którą znajdziesz w tej sieci jest bardzo szeroka. Kompletne menu znajdziesz pod linkiem: Menu – Zahir Kebab

Kiedyś napisalibyśmy, że „widzimy się na kebabie” albo „chodź, skoczmy na rollaska”. Niestety teraz możemy zaprosić Cię do szybkiej wizyty (oczywiście w maseczkach!) i zabrania jedzenia „na wynos”, składania zamówień telefonicznie lub za pomocą portalu Glovo.pl . Pamiętajcie, że mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej restauracje nadal działają i dokładają wszelkich starań, by zamówienia spełniały oczekiwania wszystkich klientów.

Czujesz się głodny? My bardzo, dlatego kończymy, zakładamy ciepłą kurtkę i lecimy na Kebaba i Ciebie też do tego zachęcamy!

Wpadnij i obserwuj (ostrzegamy, to uzależnia):
Facebook: https://www.facebook.com/zahirkebab
Instagram: https://www.instagram.com/zahirkebab/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCcvjNQ_Zc9x0vX4Vmu5o3ag

Dodaj ogłoszenie