UKS Dwójka Sosnowiec: Marta Nowak na podium mistrzostw Śląska

PAS, mat. prasowe
Marta Nowak zdobyła brązowy medal w grze deblowej
UKS Dwójka Sosnowiec. Marta Nowak na podium mistrzostw Śląska. Zawodniczka UKS Dwójki Sosnowiec została brązową medalistką 74 Mistrzostw Śląska seniorek w tenisie stołowym.

W Zawierciu, przy ul. Blanowskiej 40, odbyły się 74 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. Zawodniczka UKS Dwójka Sosnowiec – Marta Nowak w grze podwójnej seniorek zajęła trzecie miejsce (razem z Anną Rusin z LKS Orzeł Stanica) i zdobyła brązowy medal Mistrzostw Śląska!

Do tego prestiżowego turnieju (punkty do współzawodnictwa klubowego zdobyły 32 najlepsze seniorki) z zawodniczek UKS Dwójki Sosnowiec zakwalifikowały się: Marta Nowak (indywidualnie miejsce 9-12), Dominika Siwecka, Karolina Sieruga i Sandra Szczecińska (zajęły indywidualnie miejsca 25-32).

Ciekawostką jest fakt, że w tym turnieju w kategorii seniorek UKS Dwójka Sosnowiec miał cztery reprezentantki w 32 najlepszych seniorek woj. śląskiego! Razem z PSKS Bielsko Biała byliśmy najliczniejszą ekipą wśród seniorek, które punktowały do współzawodnictwa klubowego. Sukces ten zawodniczki UKS Dwójka Sosnowiec osiągnęły dzięki dobrym startom w trzech turniejach wojewódzkich, które były eliminacjami do Mistrzostw Śląska. Gratulujemy!