MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

TEMAT TYGODNIA | Przedstawiamy miejsca przyjazne dzieciom

TEMAT TYGODNIA
W dzisiejszym zabieganym świecie, rodzice często poszukują miejsc, gdzie ich dzieci będą czuły się jak w domu - otoczone opieką, zrozumieniem i bezpieczeństwem. Szukając idealnej przestrzeni dla najmłodszych, warto zwrócić uwagę na te miejsca, które nie tylko spełniają standardy, ale również oferują coś więcej - ciepłą atmosferę, zaangażowaną kadrę oraz inspirujące podejście do edukacji i zabawy.

Żłobek Tęczowa Akademia Brzdąca

Dlaczego MY?
bo u nas jest jak w domu, a nie jak w instytucji
bo mamy najlepsze ciocie na świecie,
bo mamy świetne opinie wśród rodziców
bo stwarzamy miłą, ciepłą i spokojną atmosferę dla dzieci i rodziców
bo tak naprawdę ostatecznie u nas jest taniej niż u innych (nie mamy innych UKRYTYCH kosztów.
bo mamy małą grupę i czas dla każdego dziecka
bo u nas jest bezpiecznie, ale także wesoło
bo u nas dziecko jest partnerem, traktowanym z największym szacunkiem,
bo pracujemy cały rok
bo u nas rodzic zawsze może towarzyszyć dziecku

OARTE - Stowarzyszenie artystyczno gimnastyczne

Oarte to Stowarzyszenie prowadzące zajęcia z gimnastyki artystycznej i baletu, posiadające licencję Polskiego Związku Gimnastyki (PZG). Klub organizuje zajęcia dla dziewczynek od 3 do 15 roku życia z podziałem na grupy wiekowe oraz poziom zaawansowania. Nasze cele to popularyzacja gimnastyki artystycznej, wzrost sprawności motorycznej naszych podopiecznych i rozmaicenie form spędzania wolnego czasu. Pomagamy w podnoszeniu sprawności fizycznej i przygotowujemy dzieci pod dyscypliny sportowe w przyszłości. Wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska zapewni wysoką jakość obsługi - zapraszamy.

Niepubliczne Przedszkole Euklidesa

Czym się wyróżniamy. W Przedszkolu Euklidesa uczenie się matematyki oznacza przede wszystkim dobrą zabawę. Uczymy rozwiązywania problemów matematycznych, bawimy się matematyką, kształcąc spostrzegawczość dziecka i samodzielne myślenie. Wykorzystanie właściwych zabawek edukacyjnych (klocków – cała seria LEGO dedykowana matematyce, puzzli, miarek do przelewania wody, kulodromów, itd.), zaproponowanie odpowiednich zabaw ruchowych, konstrukcyjnych, sprawia, że dzieci uczą się matematyki.

Niepubliczne przedszkole terapeutyczne Zając Poziomka

Prowadzimy żłobek i przedszkole dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Zapewniamy naszym podopiecznym poczucie bezpieczeństwa i twórczą atmosferę. Każdego dnia uczymy języka angielskiego, organizujemy zabawy ruchowe, plastyczne, muzyczne. Prowadzimy zajęcia pozwalające rozwijać zdolności manualne, intelektualne, spostrzegawczość, odkrywać zainteresowania sztuką, np. scrapbookingiem. Chętnie uczestniczymy i sami organizujemy konkursy ogólnopolskie i wewnątrz przedszkolne dla przedszkolaków na terenie Śląska. Dzieci, które opuszczają naszą placówkę, by zacząć swoją szkolną przygodę są do tego odpowiednio przygotowane pod względem merytorycznym, ale też życzliwe, otwarte na innych, pełne wiary w swoje umiejętności. Rodzice darzą uznaniem nasz wysoki poziom nauczania, a także przyjazną, otwartą komunikację.

Centrum Pływania Niemowląt i Dzieci

Centrum Pływania Niemowląt i Dzieci tworzą osoby, które zarażają miłością do wody. Nasi trenerzy to ludzie pełni zaangażowania i pasji, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy na zajęcia rodzinne dla dzieci w wieku niemowlęcym, szkółki pływackie dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia indywidualne! Pełna oferta oraz aktualności z działalności na stronie www.centrumplywania.pl. Swoim doświadczeniem dzielimy się już od ponad 25 lat. Pływanie to nie tylko sport, to przygoda! Strona Główna - Centrum Pływania. Prowadzimy zajęcia rodzinne dla niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym, szkółki pływackie dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży, zajęcia indywidualne dla każdego.

Pracownia Kreatywności Dominika Jarża-Wieczorek

Sztuka, pasja i miłość do tego, co robię sprawiają, że czuje się wolna i szczęśliwa. Malarstwo to moja medytacja, a kreatywność to wielka przygoda. Zachęcam do działań plastycznych - sztuka rozwija kreatywność, bo sama stanowi formę kreatywności. Wycinanie, lepienie, nawlekanie i wszelkie inne formy manipulowania przedmiotami, świetnie rozwijają wyobraźnię. Nie poprawiam prac dzieci. Nawet, jeśli jest krzywo! Kreatywność - jak podkreślają psycholodzy - jest także bezpośrednio związana z wysoką samooceną człowieka, a tę możemy kształtować już od najmłodszych lat poprzez wszechstronne rozwijanie potencjału dziecka. Zapraszam na zajęcia wspomagające twórcze myślenie i realizacje własnych pomysłów.

Niepubliczny Żłobek Aktywne Bobasy

W żłobku Aktywne Bobasy przywiązujemy bardzo dużą rolę, aby dzieci czuły się jak w domu oraz bezpiecznie. Naszą placówkę prowadzimy zgodnie z postanowieniami pedagogiki waldorfskiej oraz w duchu rodzicielstwa i bliskości, co oznacza, że przytulamy, nosimy i wspieramy. Jesteśmy kameralnym żłobkiem, tylko dwie grupy, maksymalnie do 9 dzieci w grupie. Dzięki małym grupom dzieci czują się bezpiecznie a Ciocie mogą w pełni otaczać opieką nasze Bobasy .Wspólnie z naszymi podopiecznymi odkrywamy świat i robimy wszystko by nasz żłobek był dla nich przyjaznym miejscem.

Przedszkole Płomyk Montessori

Przedszkole Niepubliczne "Płomyk Montessori” w Piekarach Śląskich prowadzi edukację swoich wychowanków zgodnie z systemem pedagogiki Marii Montessori. Zajęcia odbywają się w języku polskim i w języku angielskim. Pracą dzieci kieruje profesjonalna kadra pedagogiczna, mająca doświadczenie w realizacji założeń pedagogiki Marii Montessori. Nauka odbywa się poprzez doświadczenie. Dziecko rozwija się wedle własnego planu, wykonując zadania w swoim tempie i rytmie. Placówka jest otwarta na pracę z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

26-letni Ukrainiec próbował nakłonić Polaka do szpiegowania

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: TEMAT TYGODNIA | Przedstawiamy miejsca przyjazne dzieciom - śląskie Nasze Miasto

Wróć na sosnowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto