Szable w dłoń

Dwaj reprezentanci MOSiR Sosnowiec zmierzyli się w finale rozegranego w Koninie II turnieju z cyklu Pucharu Polski młodzieżowców. Pierwsze miejsce zajął Marcin Koniusz, który w decydującym pojedynku pokonał Grzegorza ...

Dwaj reprezentanci MOSiR Sosnowiec zmierzyli się w finale rozegranego w Koninie II turnieju z cyklu Pucharu Polski młodzieżowców. Pierwsze miejsce zajął Marcin Koniusz, który w decydującym pojedynku pokonał Grzegorza Dominika.

Miejscami w czwartej dziesiątce musieli zadowolić się Damian Imiołek (32), Paweł Kwiatkowski (36) i Dawid Adamowski (40). W piątej dziesiątce końcowej klasyfikacji znaleźli się natomiast Karol Trzebiński (42), Adam Wroński (44) i Łukasz Kutek (45).

Wśród kobiet do ćwierćfinału dotarła jedynie Marta Wątor, która ostatecznie została sklasyfikowana na ósmej pozycji. Tuż za nią sklasyfikowana została Monika Jajeśniak, a nieco niżej Lidia Sołtys (12) i Zofia Drążkiewicz (13). Najsłabiej z sosnowiczanek wypadła Sabina Bil (23).