Sukcesy drużyny FM Sosnowiec na Mistrzostwach Polski w Hokeju Stołowym

W miniony weekend 15-16 grudnia br. w Kluczborku odbyły się drugie Mistrzostwa Polski w Hokeju Stołowym zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Kulturalne i Polską Federację Hokeja Stołowego.

W rozgrywkach o zwycięstwo w hokeju klasycznym oraz w rod hokeju reprezentanci sosnowieckiej drużyny FM Sosnowiec skutecznie rywalizowali z ponad 120 uczestnikami mistrzostw. Miejsce pierwsze w rod hokeju zajął 11-letni Dawid Bętkowski, brązowym medalistą w hokeju stołowym w swojej kategorii wiekowej został Szymon Czapiński. Natomiast w drużynowym rod hokeju zawodnicy FM Sosnowiec, w składzie: Dawid Bętkowski, Grzegorz Bień oraz Kacper Radomski, wywalczyli miejsce czwarte.

Stale powiększa się grono fanów oraz osób zainteresowanych tą szybko rozwijającą się dyscypliną sportową, o czym można się było przekonać, oglądając sobotnie wydanie serwisu informacyjnego Teleexpress, w którym znalazła się relacja z tegorocznych Mistrzostw Polski w Hokeju Stołowym w Kluczborku.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0