Sosnowiec: Dobry występ zawodników UKS Dwójka na Mistrzostwach Zagłębia [TKAZ]

TOS
A. Fabiś
A. Fabiś
Bardzo dobrze podczas rozegranych w minioną sobotę w hali sportowej w Zagórzu XII Mistrzostw Zagłębia Amatorów i Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym zaprezentowali się zawodnicy działającego przy Gimnazjum nr 2 UKS Dwójka.

1. miejsce w kategorii chłopców przegrywając w całym turnieju tylko jednego seta zajął Adrian Fabiś. W tej kategorii Royel Ratyński był czwarty, Dominik Guja zajął 5. miejsce, Robert Jasiński i Paweł Kanicki zajęli 7.-8. miejsce. Daniel Markowski zajął 9.-12. miejsce.

W kategorii dziewcząt poniżej 16 lat 1. miejsce zajęła uczennica Gimnazjum nr 2 Dominika Banaś (z Silesii Miechowice), druga była Dominika Siwecka. W kategorii dziewcząt powyżej lat 16 drugie miejsce zajęła Monika Dobko czwarte miejsce Sandra Szczecińska. UKS Dwójka zdobył najwięcej nagród wśród klubów z Zagłębia. Jego trenerem jest Adrian Eliasz.