Rywalki na razie bez szans

(pas)
Po wakacyjnej przerwie powróciły na parkiet koszykarki I ligi. W gronie tym nie mogło oczywiście zabraknąć znakomicie spisujących się w poprzednim sezonie zawodniczek sosnowieckiego Filara, które tym razem przystąpiły ...

Po wakacyjnej przerwie powróciły na parkiet koszykarki I ligi. W gronie tym nie mogło oczywiście zabraknąć znakomicie spisujących się w poprzednim sezonie zawodniczek sosnowieckiego Filara, które tym razem przystąpiły do rywalizacji w meczach wyjazdowych. Oba spotkania pewnie rozstrzygnęły na swoją korzyść i przodują w tabeli.

Pierwszy pojedynek, rozegrany awansem z Gimballem Tarnawa zakończył się wynikiem 82:55, a nasze koszykarki od początku osiągnęły zdecydowaną przewagę i nie miały praktycznie żadnych problemów z odniesieniem końcowego sukcesu. W sobotę Filar rywalizował w Rzeszowie z tamtejszym MLKS-em i także zdobył komplet punktów, zwyciężając 77:56. Najbliższy mecz w hali przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu nasze koszykarki rozegrają w sobotę o godz. 17. Ich przeciwnikiem będzie ekipa UKS "Żak" Nowy Sącz.