Pracowity długi weekend pływaków Górnika Sosnowiec. Są kolejne medale

TOS
arch. Górnika Sosnowiec
Bardzo pracowicie spędzili długi weekend pływacy Górnika Sosnowiec. Co ważne, ich kolekcja wzbogaciła się o kolejne medale. Już w czwartek 10 listopada Wiktoria Pastuszka i Błażej Błoch wystartowali na IX Zawodach Pływackich z okazji Święta Niepodległości i obydwoje zdobyli 1. Miejsce w stylu dowolnym.

W piątek 11 listopada ci sami zawodnicy zwyciężyli w XV Mistrzostwach Sosnowca. Błażej był najlepszy w stylu dowolnym i klasycznym, a Wiktoria w dowolnym i grzbietowym. W sobotę 12 listopada Błażej był pierwszy, a Wiktoria druga wśród rocznika 2003 w zawodach Family Cup o mistrzostwo woj. śląskiego.

Pierwszy start odnotowała najmłodsza na imprezie przyszła zawodniczka Górnika Blanka Błoch (rocznik 2008!), która była 5. Wśród przedszkolaków. Świąteczny weekend zakończyły zawody w Tychach. Wiktoria Pastuszka zwyciężyła tu w stylu dowolnym i klasycznym, a Błażej Błoch był w tych konkurencjach drugi.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio