18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Praca w Sosnowcu [listopad 2013]. Oferty pracy z PUP Sosnowiec

Ivan
Nazwa stanowiska:	Spawacz, monter - spawacz

Liczba wolnych miejsc pracy:	2
Rodzaj umowy:	Umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy:	Pełny etat
Data rozpoczęcia pracy:	2013-11-14
Zmianowość:	dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy:	41-219 Sosnowiec, Kosynierów 34
System wynagradzania:	Czasowy ze stawką miesięczną
Minimalne wynagrodzenie brutto:	11.00
Maksymalne wynagrodzenie brutto:	15.00
Liczba godzin pracy w tygodniu:	40
Praca w wolne dni:	NIE

OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
Preferowany poziom wykształcenia:	zasadnicze zawodowe
Wymagane dokumenty:	I kontakt e-mailem, telefoniczny

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków:	wykształcenie zasadnicze zawodowe, 5 lat doświadczenia, uprawnienia MIG / MAG, TIG, Elektroda, wykonawstwo konstrukcji stalowych, praca w Sosnowcu

KONTAKT
Nazwa pracodawcy:	"REM-EN" Sp. z o.o.
Kontakt z pracodawcą:	Konrad Olioczek, tel: 32 298-89-88 w. 27, e-mail: biuro@remen.pl
Okres aktualności oferty:	2013-12-12
Sposób aplikowania:	Bezpośrednio do pracodawcy
Nazwa stanowiska: Spawacz, monter - spawacz Liczba wolnych miejsc pracy: 2 Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Data rozpoczęcia pracy: 2013-11-14 Zmianowość: dwie zmiany Miejsce wykonywania pracy: 41-219 Sosnowiec, Kosynierów 34 System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Minimalne wynagrodzenie brutto: 11.00 Maksymalne wynagrodzenie brutto: 15.00 Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Praca w wolne dni: NIE OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY Preferowany poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe Wymagane dokumenty: I kontakt e-mailem, telefoniczny OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zakres obowiązków: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 5 lat doświadczenia, uprawnienia MIG / MAG, TIG, Elektroda, wykonawstwo konstrukcji stalowych, praca w Sosnowcu KONTAKT Nazwa pracodawcy: "REM-EN" Sp. z o.o. Kontakt z pracodawcą: Konrad Olioczek, tel: 32 298-89-88 w. 27, e-mail: [email protected] Okres aktualności oferty: 2013-12-12 Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy arc
Czy jest praca w Sosnowcu? Sprawdzamy oferty jakie proponuje Powiatowy Urząd Pracy z Sosnowca. Kto jest poszukiwany na rynku pracy? Jakich specjalistów szukają firmy? Zobacz!
od 7 lat
Wideo

echodnia Policyjne testy - jak przebiegają

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!