Polska Liga Hokeja: Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie 2:5

TOS
Nie udało się w niedzielę dopisać do swojego konta kolejnych punktów hokeistom Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni Mariusza Kiecy i Krzysztofa Podsiadły przegrali 2:5 z GKS-em Jastrzębie.

Sosnowiczanie jako pierwsi zdobyli gola. W 9. minucie bramkarza klubu z Jastrzębia pokonał Jarosław Kuc. Potem jednak trafiali tylko hokeiści z Jastrzębia. Dwie bramki Richarda Bordowskiego oraz po jednej Marcina Słodczyka, Petra Lipiny i Macieja Urbanowicza spowodowały, że na cztery minuty przed końcową syreną goście prowadzili 5:1. Drugiego gola dla Zagłębia chwilę potem zdobył Artur Ślusarczyk.

W innych meczach niedzielnej kolejki PLH: GKS Tychy - Nesta Toruń 5:2, Ciarko Sanok - Podhale Nowy Targ 7:6 (awansem), mecz Cracovia Kraków - Unia Oświęcim trwa.

Kolejne mecze we wtorek 31 stycznia. O godz. 18 Zagłębie podejmować będzie Unię Oświęcim.