Płomień Sosnowiec - Kamerun 3:1. Siatkarki z Sosnowca pokonały w Milowicach gości z Afryki [ZDJĘCIA]

Kacper Jurkiewicz
W Milowicach rozegrano mecz towarzyski pomiędzy Płomień Sosnowiec i reprezentacją Kamerunu Kacper Jurkiewicz
W hali w Milowicach rozegrano mecz towarzyski pomiędzy Płomieniem Sosnowiec a reprezentacją Kamerunu. Siatkarską rozgrywkę wygrały reprezentantki Sosnowca. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Płomień Sosnowiec wygrał z Kamerunem

W sobotę 28 grudnia w Milowicach w Sosnowcu rozegrał się bardzo ciekawy mecz towarzyski. Na boisku naprzeciwko siebie stanęły siatkarki Płomień Sosnowiec i Kamerunu. Zagraniczni goście z chęcią wzięli udział w meczu sparingowym, dzięki któremu mogły poćwiczyć swoje umiejętności do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich.

Trybuny na hali w Milowicach zapełniły się praktycznie w pełni. A kibicie głośno dopingowali siatkarki z Sosnowca. Na boisku rywalizacja była naprawdę ostra. Pierwszy set wygrał Płomień Sosnowiec.

Na rewanż nie trzeba było długo czekać, gdyż siatkarki z Kamerunu bardzo szybko nadgoniły wynik i wygrały drugi set. Podczas trzeciego setu walka była dość wyrównana. Atmosfera była naprawdę gorąca pod koniec setu, gdy Kamerun zaczął doganiać Sosnowiec. Jednak nasze siatkarki wyszły z meczu zwycięsko.

Mecz siatkówki zakończył się 3:1 dla Płomień Sosnowiec.