Płomień Sosnowiec: emocji było sporo, ale Karpaty pokonane

TOS
Płomień Sosnowiec znów zwycięski. Siatkarze z Sosnowca w sobotni wieczór udanie rozpoczęli rundę rewanżową pokonując 3:2 zespół Karpat Krosno.

Płomień Sosnowiec mecz rozpoczął nieudanie. W pierwszym secie 25:18 zwyciężyli bowiem siatkarze z Krosna. Po drugiej partii mieliśmy remis. Płomień wygrał 25:20. Trzeci set okazał się być bardzo wyrównany, zwycięsko z tej rywalizacji wyszli goście, którzy wygrali 25:21.

Dwie kolejne części meczu kończyły się już wygraną podopiecznych trenera Dariusza Sobieraja. W czwartym secie Płomień wygrał zasłużenie 25:16, w piątym - mimo że przegrywał już czterema punktami - również zwyciężył do 16.

W tym roku sosnowieccy siatkarze rozegrają jeszcze dwa mecze. Za tydzień Płomień zagra na wyjeździe w Bochni, a 20 grudnia w hali w Milowicach zmierzy się z Błękitnymi Ropczyce.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani