PLH. Zagłębie Sosnowiec znów rozbite przez Cracovię

ivan
Cracovia wygrała po raz czwarty z Zagłębiem Sosnowiec i awansowała do półfinałów. Tym razem "Pasy" wygrały w Sosnowcu aż 10:2!

O miejsca 1-8: Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia Kraków 2:10 (2:2, 0:3, 0:5).

Stan rywalizacji play off (do czterech zwycięstw) 4-0 dla Cracovii, która awansowała do półfinału.

Bramki: 1:0 Jarosław Dołęga (1), 1:1 Leszek Laszkiewicz (9), 2:1 Martin Voznik (14), 2:2 Rafał Martynowski (16), 2:3 Daniel Laszkiewicz (25), 2:4 Rafał Martynowski (31), 2:5 David Kostuch (37), 2:6 Grzegorz Pasiut (41), 2:7 Damian Słaboń (43), 2:8 Leszek Laszkiewicz (44), 2:9 Paweł Kosidło (46), 2:10 Grzegorz Pasiut (59).

Kary: Zagłębie - 45 minut w tym kara meczu Jarosław Kuc; Cracovia - 8 minut. Widzów 500.