MMKS coraz bliżej baraży

(pas)
Dąbrowskie siatkarki mają w tym sezonie ogromną szansę na awans do siatkarskiej elity.
Znakomicie spisały się siatkarki I-ligowego MMKS-u Dąbrowa Górnicza w meczu wyjazdowym w Łańcucie. Nasze zawodniczki nie miały żadnych problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa, dominując na parkiecie od początku ...

Znakomicie spisały się siatkarki I-ligowego MMKS-u Dąbrowa Górnicza w meczu wyjazdowym w Łańcucie. Nasze zawodniczki nie miały żadnych problemów z odniesieniem kolejnego zwycięstwa, dominując na parkiecie od początku rywalizacji. Miejscowy zespół UMKS-u starał się przerwać zwycięską passę dąbrowianek, ale bez rezultatu. Tym samym są one już niepokonane w lidze od 18 kolejek i wszystko wskazuje na to, że dołożą do tej serii jeszcze kolejne zwycięstwa.

Pewne zwycięstwo w setach 3:0 i trzy punkty dopisane do dorobku punktowego stawiają nasze siatkarki w bardzo dobrej sytuacji. Mają już 65 oczek i zajmują drugą pozycję w tabeli, a najgroźniejsze przeciwniczki w walce o tę lokatę Budowlani-Start Łódź tracą już 6 pkt. Praktycznie nie mają już szans na dogścignięcie MMKS-u, bo przegrały w tym sezonie oba spotkania z naszymi zawodniczkami. W sobotę dąbrowianki będą podejmować we własnej hali ostatni w tabeli ŁKS Łódź, a w ostatniej kolejce zagrają z przedostatnią Polonią Świdnica. Trudno więc spodziewać się tutaj sensacyjnych rozstrzygnięć.