Liga okręgowa: Unia Strzemieszyce lepsza od AKS-u Niwka (ZDJĘCIA)

TOS
W ostatnim w sezonie 2011/2012 meczu w lidze okręgowej Unia Strzemieszyce wygrała w Sosnowcu-Niwce z AKS-em 4:1.

Prowadzenie dla drużyny ze Strzemieszyc uzyskał już w 13. minucie meczu Adrian Piątek. Na pięć minut przed przerwą popularny "Mały" podwyższył na 2:0, a chwilę potem gola "do szatni" dla Unii zdobył Przemysław Mikoda. Ten sam zawodnik w 68. minucie spotkania podwyższył na 4:0. W 81. minucie meczu honorowego gola zdobyli gospodarze, a Mateusza Frączka pokonał Kamil Obremski. Mecz odbywał się bez udziału publiczności. To efekt kary, jaką na AKS nałożył Śląski Związek Piłki Nożnej w związku z wydarzeniami podczas ubiegłotygodniowego meczu Niwki z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

AKS Górnik: Strąk - Hepo, Pańtak, Kmiecik, K. Korepta, Jaworski, Chudy, Zdanek, M. Korepta (46. Chudyka), Kapral, Rokosz (75. Obremski)

Unia: Iwaniuk (65. Frączek) - Kusiak, Szymański, Piątek, Kuzior, Roterman, Sokół, Broniszewski, Wołczyk, Mikoda, Bojacz

Więcej o meczu przeczytasz w piątkowych tygodnikach Sosnowiec Nasze Miasto i Dąbrowa Górnicza Nasze Miasto.