Koszykówka Sosnowiec: koszykarze Zagłębia górą w Stargardzie Szczecińskim

TOS
Koszykówka Sosnowiec. Z pełną pulą wracają ze Stargardu Szczecińskiego koszykarze Zagłębia. Podopieczni trenera Tomasza Służałka wygrali z miejscową Spójnią 60:58.

Spotkanie Spójni z Zagłębiem okazało się być niezwykle wyrównanym. Po pierwszej kwarcie sosnowiczanie prowadzili ze Spójnią 18:10, ale w drugiej to gospodarze zwyciężyli 15:8 i do przerwy prowadzili jednym punktem 16:25.

Jednopunktowa przewaga Spójni utrzymała się również po trzeciej kwarcie, w której zanotowano remis po 17. Zwycięzcę wyłoniła dopiero ostatnia część meczu, w której Zagłębie zwyciężyło 19:16.

Najwięcej punktów dla sosnowieckiej drużyny zdobyli Grzegorz Mordzak (21), Paweł Bogdanowicz (14) i Marek Piechowicz (10).

W następnym spotkaniu Zagłębie Sosnowiec podejmować będzie w hali przy ul. Żeromskiego ekipę SKK Siedlce. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 6 grudnia o godz. 17.