Klęska w Sanoku, podział punktów w Katowicach

I liga rozgrywki wznowi dopiero w styczniu.
Dotkliwymi porażkami z KH w Sanoku zakończyli tegoroczne pojedynki w I lidze hokeiści Zagłębia. W sobotę sosnowiczanie, grający dwoma piątkami ulegli 2:11, a dzień później 0:10.

Dotkliwymi porażkami z KH w Sanoku zakończyli tegoroczne pojedynki w I lidze hokeiści Zagłębia. W sobotę sosnowiczanie, grający dwoma piątkami ulegli 2:11, a dzień później 0:10. Drugiego gola dla naszej drużyny zdobył Rafał Tkacz, który na listę strzelców wpisał się po blisko dwumiesięcznej przerwie.

Poprzedni raz krążek w siatce umieścił 11 października w spotkaniu z Cracovią. Pierwszą bramkę zdobył Łukasz Rosa. Ten sam zawodnik w 43 min. wylądował na 10 minut na ławce kar za niesportowe zachowanie.

Lepiej spisali się nasi hokeiści, występujący jako UKS Sielec, w lidze juniorów, gdzie dwa razy zmierzyli się z GKS Katowice. Sosnowiczanie pierwszy mecz wygrali 6:2. Dwie bramki zdobył Mariusz Śladowski, a po jednym trafieniu zapisali na swoje konto Karol Golec, Przemysław Mikoś, Dariusz Zimka, Michał Golik. W rewanżu było już gorzej, nasza drużyna przegrała 2:5. Na listę strzelców wpisali się Michał Golik i Dariusz Zimka.