Klasa A Sosnowiec: Niwka i Zagłębie II wygrywają [WYNIKI]

TOS
Klasa A Sosnowiec. Podczas weekendu rozgrywane były kolejne spotkania sosnowieckiej A-klasy. Niestety, tym razem tylko dwa z czterech naszych zespołów na tym poziomie rozgrywek zdobywały punkty.

W niedzielę Zagłębie II Sosnowiec rozgromiło drużynę Źródła Kromołów aż 5:1. Prowadzenie już w 5. minucie objęli goście, ale do przerwy to rezerwa pierwszoligowca wygrywała 4:1 po bramkach Patryka Mularczyka, Jana Janosza, Dariusza Bernasia i Macieja Wnuka. Piątą bramkę tuż przed końcem spotkania dołożył wspomniany Janosz.

Dzień wcześniej kolejne zwycięstwo do swojego konta dopisał AKS Niwka, który w Kroczycach zmierzył się z tamtejszym Skalniakiem. Biało-zieloni wygrali 3:0 po golach Filipa Wrzal-Kosowskiego, Bartłomieja Ślufcika i Kacpra Matyska.

Górnik Sosnowiec musiał uznać wyższość swojego imiennika z Wojkowic, przegrywając na jego boisku 0:1, z kolei Zew Kazimierz uległ w Porębie MKS-owi 0:3.

W następnej kolejce z udziałem naszych drużyn odbędą się następujące spotkania: Górnik Sosnowiec - Skalniak Kroczyce (sobota, godz. 15), AKS Niwka - Zagłębie II Sosnowiec (sobota, godz. 15), Zew Kazimierz - MKS Sławków (sobota, godz. 15).