Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec 0:4. Okazałe zwycięstwo Zagłębia na kończenie rundy

M I
M I
sxc.hu
Zagłębie Sosnowiec pokonało w Jarocinie Jarotę 4:0, w ostatnim jesiennym meczu ligowym w II lidze, grupie zachodniej.

Zagłębie przerwało tym samym złą passę i strzeliło pierwszego gola od blisko 350 minut.

Duży wpływ na końcowy wynik spotkania z pewnością miała czerwona kartka dla obrońcy gospodarzy - Igora Skowrona. Zawodnik wyleciał z boiska już w 37. minucie gry, po drugiej żółtej kartce.

Jarota Jarocin 0:4 Zagłębie Sosnowiec
0:1 Tomasz Szatan 30'
0:2 Tomasz Szatan 49'
0:3 Łukasz Matusiak 75'
0:4 Łukasz Matusiak 90'

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!