Hokej Sosnowiec: dwie dogrywki i jedna wygrana Zagłębia

TOS
Hokej Sosnowiec. Dogrywki były potrzebne, by wyłonić zwycięzców w weekendowych spotkaniach hokejowej I ligi PPWSZ Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec. O ile w pierwszym meczu, górą byli gospodarze, to drugie spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść sosnowiczanie.

W pierwszej tercji sobotniego spotkania padł tylko jeden gol. Sosnowiczanie prowadzili 1:0 po bramce Łukasza Rutkowskiego. Drugą - 3:1 wygrali gospodarze (gola dla Zagłębia zdobył ponownie Łukasz Rutkowski). W trzeciej dzięki bramce Sebastiana Bacy ponownie wygrało Zagłębie i potrzebna była dogrywka. W niej bramkę zdobyli nowotarżanie i cieszyli się z wygranej.

Niedzielny mecz miał inny przebieg. W pierwszej tercji bramek nie było. W drugiej 2:0 wygrało Podhale. Dopiero w trzeciej sosnowiczanie obudzili się i zwyciężyli 4:2 po dwóch golach Adama Jaskólskiego i po jednym Kamila Duszaka i Piotra Cinalskiego. W dogrywce gola na wagę wygranej zdobył Łukasz Zachariasz.