Grała Centralna Liga Juniorów

(wow)
Dwa zwycięstwa i jedna porażka to ubiegłotygodniowy dorobek młodych hokeistów UKS Sielec w centralnej lidze juniorów. Sosnowiczanie rozpoczęli od wyjazdowego zwycięstwa 9:3 z GKS Tychy.

Dwa zwycięstwa i jedna porażka to ubiegłotygodniowy dorobek młodych hokeistów UKS Sielec w centralnej lidze juniorów. Sosnowiczanie rozpoczęli od wyjazdowego zwycięstwa 9:3 z GKS Tychy. Po dwie bramki dla naszego zespołu strzelili Rafał Tkacz, Maciej Rajski i Michał Golik, a po jednym trafieniu zapisali na swoje konto Przemysław Mikoś, Dariusz Zimka oraz Artur Kucharski.

Kolejne dwa spotkania sosnowiczanie rozgrywali na własnym lodowisku, podejmując KTH Krynica. W sobotę sieleccy juniorzy przegrali 0:2, tracąc oba gole w pierwszej tercji. Dzień później zdołali się zrewanżować rywalom, wygrywając po dogrywce 10:9. Gospodarze w pierwszej części gry trzykrotnie obejmowali prowadzenie, ale w drugiej przewagę uzyskali kryniczanie. Jeszcze niespełna dwie minuty przed końcem prowadzili 9:8. Wyrównał Bartosz Głowacki a w dogrywce zwycięstwo naszym UKS Sielec zapewnił Jacek Dzwonek strzałem z dystansu. Pozostałe gole dla naszej drużyny zdobyli: Dariusz Zimka (dwa), Rafał Tkacz, Artur Kucharski, Michał Golik, Przemysław Kostrzycki, Piotr Majewski i Tomasz Pilor.