Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 1:0

Chojniczanka Chojnice wygrała z Zagłębiem Sosnowiec 1:0. Gospodarz meczu strzelił już w 8 minucie meczu i do końca spotkania nie pozwolił odebrać sobie zwycięstwa.

Piłkarze Chojniczanki już od początku meczu zaczęli atakować. Bramkę strzelili już w 8 minucie meczu. Od początku mieli przewagę i Zagłębie może mówić o szczęściu, że nie przegrało wyżej. Pierwszą połowę zakończyli minimalnym prowadzeniem.

Na drugie 45 minut weszli w takim samym składzie. Potem Tomasz Lenart zmienił Pawła Nogę. Mimo walki w drugiej połowie wynik meczu do końca nie zmienił się. Chojniczanka zasłużenie zdobyła 3 punkty.

Następne spotkanie Chojniczanka rozegra 2 kwietnia z Polonią Nowy Tomyśl. Początek meczu o godz. 15:00.

Chojniczanka zagrała w składzie: Krzysztof Baran, Michał Mikołajczyk, Grzegorz Jakosz, Robert Sierant, Artur Andryszczak, Aleksandar Atanacković, Paweł Noga, Tomasz Pestka, Sławomir Ziemak, Marek Kowal, Szymon Kaźmierowski, Paweł Noga.