Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

AKS Niwka wygrywa z Unią Kosztowy

TOS
AKS Niwka Sosnowiec po sobotniej kolejce rozgrywek ligi okręgowej dopisał do swojego konta kolejne trzy punkty. Tym razem podopieczni trenera Zdzisława Kowalskiego pokonali na własnym boisku Unię Kosztowy 2:1.

Bohaterem spotkania był Bartosz Zudin. Zawodnik ten w 42. minucie spotkania uzyskał prowadzenie dla sosnowiczan. Po zmianie stron w 68. minucie goście za sprawą Jarosława Tracza zdołali wyrównać, jednak już sześćdziesiąt sekund później piłkę w bramce Unii po raz drugi umieścił Bartosz Zudin. Więcej bramek nie padło i ze zwycięstwa mogła się cieszyć ekipa AKS-u.

W kolejnym spotkaniu AKS Niwka zmierzy się w Rudzie Śląskiej-Wirku z tamtejszym Wawelem. Mecz zostanie rozegrany w Wielką Sobotę o godz. 13. Na własnym boisku biało-zieloni zagrają za dwa tygodnie, gdy będą podejmować Śląsk Świętochłowice.