AKS Niwka urwał punkty liderowi

TOS
AKS Niwka po sobotnim spotkaniu z GKS-em II Tychy dopisał do swojego konta jeden punkt. To dobry wynik biorąc po uwagę to, że rezerwa pierwszoligowca jest liderem tabeli grupy I katowickiej klasy okręgowej.

AKS Niwka do przerwy przegrywał z tyszanami 0:1. Na dziesięć minut przed końcem spotkania piłkę do bramki skierował jednak Sebastian Ptaszek, dzięki czemu, jak się później okazało, zapewnił swojej drużynie remis.

Po jedenastu kolejkach AKS Niwka zajmuje w tabeli 10. miejsce mając na koncie 14 punktów. Prowadzi GKS II Tychy przed MKS-em Lędziny i LKS-em Łąka.

Za tydzień podopieczni trenera Zdzisława Kowalskiego zagrają w Katowicach-Kostuchnie z tamtejszym MK Górnikiem. Na boisko przy ul. Orląt Lwowskich powrócą 25 października, gdy ich rywalem będzie Rozwój II Katowice.