Deszcz przetrzebił siatkarzy Zawiercia

Gwałtowna ulewa zdezorganizowała trzeci turniej z cyklu mistrzostw Zawiercia w siatkówce plażowej. Z rozgrywek wycofało się dwie trzecie zespołów z 12, które stanęły na starcie. W efekcie do grupy finałowej trafiły wszystkie pozostałe drużyny.

Zwyciężyli ostatecznie Paweł Opydo i Jan Podsiadło, którzy w decydującym meczu pokonali 15:12 Mariusza Zielińskiego i Tomasza Bandurę. Trzecie miejsce przypadło Iwonie Malickiej i Robertowi Żesławskiemu, a poza podium znaleźli się Łukasz Gajek i Marek Męcik, którzy jako jedyni pokonali (15:13) duet Opydo - Podsiadło.