Zlot rowerowy w Morsku
XIII Gwieździsty Zlot Rowerowy dla dzieci i młodzieży odbył się w piątek, 30 maja.
Areną zmagań był teren Ośrodka Wypoczynkowego Morsko Plus.
Wyniki:
Drużynowy tor przeszkód
Szkoły podstawowe (klasy I-III)
1. Szkoła Podstawowa we Włodowicach (Karolina Kajda, Joanna Zatoń, Wiktoria Haładus, Patrycja Kania) - 4,05,46 min.
2. Szkoła Podstawowa w Żarnowcu (Konrad Urbański, Magdalena Stojek x2, Kacper Szwej) - 4,53,17 min.
3. Szkoła Podstawowa nr 8 w Zawierciu (Mikołaj Plusko, Wiktor Fidyk, Aleksandra Michalska, Oliwia Burzyńska) - 5,03,13 min.
Szkoły podstawowe (klasy IV-VI)
1. Szkoła Podstawowa w Rudnikach I (Kamil Wnuk, Dawid Gawroński, Piotr Zamora, Maciej Król) - 3,32,36 min.
2. Szkoła Podstawowa w Rudnikach II (Natan Haładyn, Paula Sobota, Kacper Król, Jakub Otręba) - 3,35,29 min.
3. Szkoła Podstawowa w Kroczycach (Jakub Kita, Wiktor Oleksiak, Kamil Mikoda, Klaudia Wołczyk) - 4,03,86s.
Szkoły gimnazjalne
1. Gimnazjum w Kroczycach (Jakub Bojanek, Michał Morel, Bartłomiej Zwoliński, Dawid Mroziński) - 3,01,96 min.
2. Gimnazjum w Kroczycach (Daria Skorupa, Mikołaj Miśta, Kacper Wesołek, Daniel Olszewski) - 3,19,77 min.
3. Gimnazjum w Kroczycach (Łukasz Górecki, Marcelina Kucharska, Martyna Pietralik, Adrian Ciszewski) - 3,19,99 min.
Szkoły ponadgimnazjalne:
1. II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej w Zawierciu (Jacek Wawszczak, Jakub Chojnacki, Przemysław Kurek, Konrad Szota) - 2,57,65 min.
2. Zespół Szkół im. S. Staszica (Kamil Kulawik, Kacper Kawka, Kamil Matan, Beniamin Wiedemann) -3,17,58 min.
3. II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej w Zawierciu (Piotr Charaziński, Przemysław Mazur, Kajetan Krynicki, Kamil Zygmunt) - 3,23,71 min.
Wyścig dookoła stoku:
Szkoły podstawowe (klasy I-III chłopcy)
1. Kacper Szwej (SP Żarnowiec)
2. Wiktor Fidyk (SP nr 3 w Zawierciu)
3. Patryk Kwaśniak (SP w Żarnowcu)
Szkoły podstawowe (klasy I-III dziewczyny)
1. Joanna Zatoń (SP Włodowice)
2. Oliwia Burzyńska (SP nr 3 w Zawierciu)
3. Karolina Kajda (SP Włodowice)
Szkoły podstawowe (klasy IV-VI dziewczyny)
1. Klaudia Kania (SP Włodowice)
2. Sylwia Rusek (SP Żarnowiec)
3. Kamila Mikoda (SP Kroczyce)
Szkoły podstawowe (klasy IV-VI chłopcy)
1. Kacper Chojnacki (SP nr 6 w Zawierciu) - zwycięzca podjazdu pod stok (!)
2. Krzysztof Kuśmierski (SP Podzamcze)
3. Bartłomiej Rozlał (SP Podzamcze)
Szkoły gimnazjalne (chłopcy)
1. Michał Bańka (Gimnazjum w Porębie)
2. Karol Szlachta (Gimnazjum we Włodowicach)
3. Szymon Biaduła (Gimnazjum nr 1 w Zawierciu)
Szkoły gimnazjalne (dziewczyny)
1. Monika Salomon (Gimnazjum w Porębie)
2. Jasmin Rauk (Gimnazjum w Porębie)
3. Weronika Kita (Gimnazjum w Kroczycach)
Szkoły ponadgimnazjalne (chłopcy)
1. Jakub Chojnacki (II LO w Zawierciu)
2. Kamil Kulawik (Z.S. im S. Staszica w Zawierciu)
3. Kamil Matan (Z.S. im. S.Staszica w Zawierciu)
Szkoły ponadgimnazjalne (dziewczyny)
1. Justyna Flohr (Ośrodek Usług Opiekuńczo - Wychowawczych w Zawierciu)
Kategoria Open (kobiety)
1. Anna Wajzer
2. Monika Salomon
3. Katarzyna Męcik
Kategoria Open (Mężczyźni)
1. Jakub Chojnacki
2. Michał Bańka
3. Kamil Matan
Drożeją motocykle sprowadzane z Niemiec
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?