Publikowaliśmy już zarobki m.in. kasjerek w marketach, górników, księży czy nauczycieli. Teraz przyszła kolej na policjantów. Kliknij powyżej w zdjęcia, i sprawdź ile zarabiają mundurowi...

Sprawdź ile zarabiają teraz policjanci po podwyżkach kliknij TUTAJ

Sprawdź również:

Zarobki w dyskontach i marketach - KLIKNIJ w raport:
Sprawdź zarobki w Biedronce, Lidlu, Tesco, Auchan, Tesco, Kauflandzie...

Ile zarabia nauczyciel - KLIKNIJ w raport:
Zarobki nauczycieli - sprawdź ile zarabiają [107 pensji]

Ile zarabia prostytutka? - KLIKNIJ w raport:
Zarobki prostytutek w woj. śląskim. Cena uzależniona od miasta i oferty

Ile zarabia górnik? - KLIKNIJ w raport:
Ile zarabia górnik? Sprawdź jakie są zarobki na kopalni [stawki wynagrodzeń]

Ile zarabiają księża? - KLIKNIJ w raport:
Ile zarabiają księża? Sprawdziliśmy! [raport płacowy]

Ile zarabiają strażnicy miejscy, żołnierze... - KLIKNIJ w raport:
Ile zarabiają policjanci, strażnicy miejscy, żołnierze i prokuratorzy? [stawki wynagrodzeń]

Praca

Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Serpico (gość)

Coś się Wam fotki trochę pomieszały, ale to nic. Niebawem za 3-4 lata będzie zmiana władzy i też im zabiorą za popieranie i służbę za czasów PiS(du)!!! Nic nie trwa wiecznie...27

Gość (gość)

Policjanci zarabiają za mało i to jest największy problem. Powinni mieć takie wypłaty, żeby godnie żyć.

EMERYTKA (gość)

GORNIK KTORY MOWI ZE SZEDŁ DO PRACY W NIEDZIELĘ I CZASEM W SWIETA
To sasiedzi sie smiali, ja nie pracowałam w
Gornictwie,jak przypadło to pracowałam tez w niedziele i swieta
na ławce siedziały sasiadki i z ironią w głosie cyt; a nie zal ci isc do pracy taka ładna pogoda szczegolnie latem ,dzisiaj tez probują zaglądac do mojego prtfela jaką mam emeryturę.Pozdrawiam Gornika

GÓRNIK (gość) (Ludek)

Na godziwą emeryturę trzeba było pracować a nie stać z winem marki wino od rana pod sklepem. Teraz ujadacie że górnicy mają. Sąsiedzi się śmiali, jak w sobotę i niedzielę wychodziłem do pracy. Czasem nawet w święta. Teraz są zdziwieni że mam większą emeryturę. Przez całe życie przepracowali może jakieś 10lat a teraz lament i wszystkim po równo, bo żołądki mamy takie same.

GÓRNIK (gość) (Ludek)

Widać że jesteś tępy jak Polsilwer. Skąd masz pieniądze na wypłatę?? Jaki jeszcze polski przemysł coś produkuje oprócz górnictwa????! Zastanów się zanim coś napiszesz. Dlaczego niechcecie uznać autonomii Śląska?? Gdyby Śląsk się oddzielil od Polski, to przecież Polski nie ma na mapie Europy. Tyle w temacie.

jorg (gość) (Ludek)

To jak kolega taki mądry, to dlaczego nie poszedł do pracy jako górnik? A może nie jest jeszcze za późno? Byłeś kiedyś człowieku na dole? Nie w Guido, ale w prawdziwej kopalni na ścianie. Przyjmij się, zobaczysz jakie są faktyczne zarobki i jakie warunki pracy. Przeżyj te 25 lat pracując na dole, zanim zaczniesz szczekać, że doją kasę. A jak już pójdziesz na tę emeryturę, to niech zdrowie pozwoli Ci się nią nacieszyć, choć po 25 latach na ścianie to raczej nie wróżę Ci rewelacji.

Ludek (gość) (GÓRNIK )

Tak górnicy to jedyna formacja która po 25 latach ma 100% emerytury. W majestacie przywilejów chłopy w wieku 45 lat mają emeryturę jakiej nie ma nikt. Legalnie dorabiają i doją nasza kasę na emerytury. Taka prawda górniku.

GÓRNIK (gość) (janusz )

To górnicy wypracowuja zyski dla budżetu, które później są w warszawce rozdzielane na takich emerytów mundurowych i wszystkich warszawskich urzędników pijących dziesięć kaw w pracy. Za picie kawy otrzymują wynagrodzenie minimum 6tys zł. Przecież obecnie w warszawce brak jakiegokolwiek przemysłu. Po wypłaceniu pensji nierobom reszta zysku wraca na kopalnie w ramach dotacji. W taki sposób zawsze kopalnie będą nierentowne a tumanom się wmawia że dopłacaja do górnictwa. Tępy lud to kupi.

wito (gość)

Skoro już dziennikarze tak zaglądają wszystkim do portfela ( nawet prostytutkom ) nakręcając jednych na drugich to może w końcu napiszą coś o swoich zarobkach. Ile dostają pieniążków. Wymaga tego przyzwoitość. Zaglądasz komuś pochwal się sam