Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 1:2 ZDJĘCIA KIBICÓW

Leszek Jaźwiecki
Mimo zimowej aury na trybunach pojawiło się blisko 2,5 tysiąca kibiców, którzy od pierwszych minut dopingowali beniaminka Marzena Bugała-Azarko
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin ZDJĘCIA KIBICÓW Ostatnie w tabeli Zagłębie Sosnowiec w 17. kolejce o ligowe punkty walczyło z Zagłębiem Lubin. Mimo zimowej aury na trybunach pojawiło się blisko 2,5 tysiąca kibiców, którzy od pierwszych minut dopingowali beniaminka. Szybko jednak uciszył ich Bartłomiej Pawłowski, który w ciągu dwóch minuty wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Przed przerwą kontaktową bramkę, ósmą w tym sezonie strzelił Vamara Sanogo. Lubinianie wygrali 1:2. ZOBACZ GALERIĘ KIBICÓW.

Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin

Przed meczem kibice i piłkarze minutą ciszy uczcili 30. rocznicę śmierci Włodzimierza Mazura, jednej z ikon klubu z Kresowej. Potem rozpoczęły się już piłkarskie emocje. Na pierwszą bramkę kibice czekali do 10 minuty. Niestety piłka wpadła do bramki gospodarzy. Lubinianie 120 sekund później strzelili druga bramkę.

Mimo straty dwóch bramek kibice w Sosnowcu jednak zagrzewali do swoich piłkarzy do walki, a ci odwzajemnili się kontaktowym golem.