Zagłębie Sosnowiec wraca z Mielcami z czterema golami i zwycięstwem [WIDEO]

TOS
Zagłębie Sosnowiec udanie rozpoczęło rundę rewanżową. Drużyna ze Stadionu Ludowego pokonała w Mielcu miejscową Stal aż 4:0. Za tydzień w ostatnim w tym roku spotkaniu ligowym zmierzy się z Legionovią Legionowo.

Pierwsza bramka dla Zagłębia Sosnowiec padła już w 23. minucie. Łukasz Matusiak zdecydował się na strzał z trzydziestu metrów, po którym bramkarz Stali był bez szans. Dwie minuty później Hubert Tylec podał piłkę dobrze ustawionemu Jakubowi Arakowi, który podwyższył na 2:0. W 37. minucie ten ostatni zagrał do Dawida Ryndaka, który przekazał piłkę niepilnowanemu Hubertowi Tylcowi, a ten strzelił trzecią bramkę dla Zagłębia. Czwartą bramkę jeszcze przed przerwą zdobył Jakub Arak, który wpakował piłkę do bramki po tym, jak Dawid Ryndak trafił w poprzeczkę.

Po zmianie stron, mimo kilku okazji, wynik nie uległ już zmianie.

Po osiemnastu spotkaniach Zagłębie zajmuje w tabeli szóste miejsce. W przyszłą sobotę o godzinie 16 w ostatnim w tym sezonie meczu sosnowiczanie podejmować będą na Stadionie Ludowym Legionovię Legionowo.