Zagłębie Sosnowiec przegrywa w Brzesku. To falstart?

TOS
Zagłębie Sosnowiec. Nie taki początek rundy wiosennej wyobrażali sobie piłkarze sosnowieckiego Zagłębia. Podopieczni trenera Mirosława Smyły wracają bez punktów z Brzeska, gdzie przegrali z miejscowym Okocimskim 0:1.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła po kontrowersyjnym nawet zdaniem miejscowych rzucie karnym, który wykorzystał były zawodnik Zagłębia Wojciech Wojcieszyński.

Całą drugą połowę sosnowiczanie grali w dziesiątkę. Tuż przed przerwą czerwony kartonik za faul zobaczył bowiem Krzysztof Markowski. Siły wyrównały się w 81. minucie, gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył jeden z miejscowych.

Skład Zagłębia: Fabisiak - Sierczyński (84.Zaradny), Markowski, Koprucki, Ninković, Dawid Ryndak, Matusiak, Fonfara (70.Szatan), Dudek (46.Jarczyk), Wrzesień (75.Tylec), Arak.

W kolejną sobotę o godz. 16 na Stadionie Ludowym Zagłębie podejmować będzie Błękitnych Stargard Szczeciński.