Zagłębie Sosnowiec na koniec rundy przegrywa na Ludowym z Legionovią Legionowo [WIDEO]

TOS
Zagłębie Sosnowiec po raz kolejny w tym sezonie sprawiło srogi zawód swoim kibicom. Podopieczni trenera Mirosława Smyły przegrali na Stadionie Ludowym z Legionovią Legionowo 1:2 i rundę jesienną spędzi dopiero na 6. miejscu w tabeli.

W sobotnim spotkaniu Zagłębie Sosnowiec już od trzeciej minuty przegrywało 0:1, gdy Wojciecha Fabisiaka pokonał Szymon Lewicki. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównać zdołał jednak Przemysław Mizgała, który wykorzystał podanie Jakuba Araka. Pierwsza część gry zakończyła się remisem. W drugiej Zagłębie zaprezentowało się o wiele słabiej. Wykorzystała to Legionovia, która w 79. minucie spotkania ponownie za sprawą Szymona Lewickiego objęła prowadzenie i nie oddała go do końca meczu.

Kolejne spotkanie piłkarze Zagłębia rozegrają 7 marca na wyjeździe z Okocimskim Brzesko.