Zagłębie Sosnowiec lepsze od Błękitnych Stargard Szczecińskich [WIDEO]

TOS
Zagłębie Sosnowiec lepsze od Błękitnych Stargard Szczeciński. Podopieczni trenera Mirosława Smyły pokonali w Stargardzie drużynę gospodarzy 1:0 rehabilitując się w oczach kibiców po ostatnich porażkach z Legionovią Legionowo i Okocimskim Brzesko.

Decydująca o wygranej bramka padła w pierwszej minucie drugiej połowy spotkania. Dawid Ryndak dośrodkował piłkę z linii końcowej boiska, a przyjął ją Tomasz Szatan, który skierował futbolówkę do siatki. Zdobywca gola zadecydował go swemu zmarłemu niedawno ojcu.

Następna kolejka II ligi już w środę. Tego dnia o godzinie 18 na Stadionie Ludowym Zagłębie Sosnowiec podejmie Limanovię Limanowa.