Zagłębie Sosnowiec 2:1 Ruch Chorzów. W piątek na Stadionie Ludowym rozegrano mecz Zagłębia Sosnowiec z Ruchem Chorzów, zwany Świętą Wojną. Mecz oglądało 3.700 widzów. Kibice Zagłębia odpalili race.

Prestiżowe spotkanie Zagłębia z Ruchem rozegrano po prawie 10-letniej przerwie. Na trybunach pojawił się nawet Jerzy Dudek, brat trenera gospodarzy Dariusza Dudka.

Kibice Zagłębia mobilizowali się na Świętą Wojnę i przez większą część meczu prowadzili świetny doping. Nie obyło się jednak bez bluzg na policję i Ruch Chorzów. Kibiców Niebieskich nie było na Stadionie Ludowym, ponieważ do końca roku mają zakaz zorganizownych wyjazdów za swe zachowanie w meczu kończącym poprzedni sezon, z Górnikiem Łęczna. Zresztą można być pewnym, że gdyby nie mieli zakazu, sektor gości na stadionie w Sosnowcu zamknąłby wojewoda śląski.

CZYTAJ WIĘCEJ O MECZU ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW. RELACJA. ZDJĘCIA

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Gwałciciele poszukiwani przez policję. Widziałeś ich? Są bardzo niebezpieczni [ZDJĘCIA]Street View w woj. śląskim. Samochody Googla jeździły po naszym regionie [NAJLEPSZE ZDJĘCIA]KZK GOP... potrafi zaskoczyć! TAKIE rzeczy dzieją się w autobusach na Śląsku [ZDJĘCIA]Znasz język śląski i polski? Przetłumacz te zdania [QUIZ]Miss Halloween 2017 - najciekawsze przebrania pań z klubów woj. śląskiego [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 7 - 27.10.17 - 3.11.17]Sport

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!