Za nami 28. edycja Mistrzostw Polski Oldbojów. Gospodarzem zawodów ponownie było Zawiercie. Zobaczcie zdjęcia.

Zawiercie ponownie było gospodarzem Mistrzostw Polski Oldbojów. Zawody odbyły się w ubiegły weekend. W fazie grupowej wystąpiło 20 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy.

Do niedzielnych finałów awansowali zwycięzcy grupy. Stawkę uzupełnili: Warta Zawiercie (gospodarz turnieju) oraz Gwarek Zabrze (ubiegłoroczny Mistrz Polski).

Zawierciańskiej drużynie nie udało się awansować do półfinałów. W meczu o 3. miejsce Zagłębie Dąbrowskie poradziło sobie z Gwarkiem Zabrze. Tytuł Mistrza Polski 2018 powędrował do Cracovii Kraków, która pokonała Pogoń Szczecin 5:0.

Przyznano także nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego zawodnika powędrował do Bartosza Ławy (Pogoń Szczecin). Najlepszym bramkarzem został Robert Augustyn (Cracovia Kraków). Najlepszym strzelcem był Ryszard Czerwiec (Zagłębie Sosnowiec), który strzelił 10 bramek. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Zdzisław Mojecki (MOZ Kielce), który ma 63 lata.

Klasyfikacja końcowa:
1. Cracovia Kraków
2. Pogoń Szczecin
3. Zagłębie Dąbrowskie
4. Gwarek Zabrze
5-6. Kolbuszowianka Kolbuszowa/MOZ Kielce
7-8. Hutnik Kraków/Zagłębie Sosnowiec
9-10. Warta Zawiercie/Widzew Łódź

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!