Lublinieccy dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę w jednym z lokali w centrum miasta. Widząc, że świadek zdarzenia wzywa Policję, wandal rzucił się do ucieczki i wpadł wprost pod nadjeżdżający samochód.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 14.00 w Lublińcu.

Dyżurny komendy przyjął zgłoszenie dotyczące wybicia szyby i potrącenia pieszego na ulicy Kilińskiego. Na miejsce udali się lublinieccy dzielnicowi. Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że 27-letni mieszkaniec Lublińca wybijał szyby w jednym z punktów handlowych przy ulicy Kilińskiego.

Widząc to przypadkowy przechodzień zwrócił wandalowi uwagę. Ten w pierwszej chwili nie zareagował. Rzucił się do ucieczki dopiero w momencie, gdy świadek zdarzenia usiłował wezwać Policję. Chuligan gwałtownie wbiegł na jezdnię i został potrącony przez nadjeżdżający samochód.Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają teraz wartość strat i szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Za niszczenie mienia kodeks karny przewiduje karę 5 lat więzienia.

Moto

Komentarze (26)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

asus (gość)

Lubliniec - to nie tam jest zakład dla wybitnie ułomnych? Może to jego mieszkaniec. A mordy cwela czemu nie pokazali?

uhaha (gość)

Hehe taki z niego "dresiarz" jak dresy ktore nosi, wy chyba nie widzieliscie prawdziwego dresiarza, ten kocmouch to typowy Januszek w a'la dresach z hasioka albo prosto z Tuszyna. W dodatku pustak.

krzyś (gość)

Jeszcze brakuje zdania: "sprawca był doskonale znany policji". Kto go wypuścił na ulicę!? Ciekawe jakie byłyby komentarze, jakby tego faceta w czapce uderzył, dziabnął kawałkiem szyby, albo wepchnął pod przejeżdżające auto..?

Bkiiiiik (gość)

Ja do odpowiedzialności pociągnął bym typa z corsy za nie udzielenie pomocy i wymiganie się z zeznań a seata za przestawienie auta gdy dochodzi do wypadku

lubliniczanka:) (gość) (karkmen)

ludzie przecież to osoba chora z zachwianą psychika a nie wariat jak go nazywacie .Dziękujcie że wy jesteście zdrowi tu nie on winny lecz system przepisów zdrowotnych .

fwR< (gość)

ten grubasek zawsze mi macha jak mnie widzi a ja go nie znam :) ponieważ mieszkam w Lc od niedawna :P z tego co wiem to ma coś z głową ^^