Uwaga na jesienną depresję! Dni stają się coraz krótsze i zimniejsze, a do tego pada... Taka aura sprzyja typowej jesiennej chandrze. Jak sprytnie się jej pozbyć? Koc, ciepła herbata lub kawa i dobra książka to jeden ze sposobów. A jaki jest Wasz?

Uwaga na jesienną depresję! Aura na nie rozpieszcza. Kiedy poprawa?

Mamy jednak dobre wiadomości! Od jutra ma być cieple i bez opadów, a weekend zapowiada się całkiem słoneczny z temperatura ok. 17-20 st. C i umiarkowanym zachmurzeniem. Oby tylko prognozy meteorologów się sprawdziły!

Zobaczcie prognozę


Wiadomości

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieszkaniec, któremu się chce (gość) (Obserwator)

Prawda jest taka, że Kotala jest najsłabszym prezydentem jakiego Chorzów dotychczas miał. Do jego p.stej i ł.sej głowy nie dociera to, że nic nie zrobi bez mieszkańców, że jego partyjni koledzy z PO jak się "zamiesza", a zamiesza się pozostawią go na pożarcie? Nie potrafi zrozumieć, iż znaczenie partycypacji obywatelskiej wzrasta, ponieważ mieszkańcy zaczynają dysponować skuteczniejszymi narzędziami ( nie tylko słaby BO- dostają ochłapy do podziału ) do określania potrzeb i przekazywania swoich komunikatów władzom samorządowym.( które muszą być skuteczne, które zamiast wazeliny powinny podpierać się faktami) wtedy mieszkańcy nie mają poczucia, że zostali wykluczeni z kręgu decyzyjnego . Czy dotrze to w końcu do niego, że mieszkańcy potrzebują nowych przedszkoli i żłobków dla dzieci ( nie prywatnych sąsiadujących z knajpami). Nowych i wyremontowanych mieszkań socjalnych, rewitalizacji parków i ogrodów miejskich, szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe bezrobotnych, o wiele więcej, zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, o wiele więcej warsztatów animacji kultury ( nie słabe imprezy na stadionie z krupniokami i piwem) ?

Ośka (gość) (Werymuch)

A kogo obchodzi twoje życie? Idź księdzu albo psychiatrze wylewać żale. Jeśli ty serio uważasz, że "kobieta przez Boga była pomyślana jako pomoc dla mężczyzny", to ja się nie dziwię, że żona cię zostawiła i nie mam wątpliwości, że była to twoja wina.

Obserwator (gość)

Kotala, niestety jeszcze prezydent Chorzowa oraz dyrektor wydziału mają sposób na pracownika chorującego na depresję pod wpływem pracy - po prostu go zwolnili nie bacząc na skutki tego zwolnienia. Kim trzeba być, żeby coś tak haniebnego robić? Tym bardziej, że nie mogą tłumaczyć się tym, iż pracownik pracował pod wpływem choroby mniej efektywnie bo nie dosyć, że został odizolowany od wszystkich to właśnie pracował za dwie a nawet za trzy osoby, a reszta mogła spokojnie robić zakupy w czasie pracy, jeść śniadanie przez dwie godziny itd.

Werymuch (gość) (nastu )

Witaj w klubie . Też przez 15 lat byłem z zimną kłodą. Seks pare razy w roku i z łaski. Skończyłem jako rozwodnik z depresją ( ok 7 lat). I z wysokimi alimentami. Oczywiście w sądzie wszystko moja wina. Nie oszukujmy się. Żyjemy w kraju w którym żądzą kobiety a żaden sfeminizowany sąd nie da wiary twoim argumentom . Kobieta przez Boga była pomyślana jako pomoc dla mężczyzny . Niestety wskutek rozwoju cywilizacji kobieta
stała się przekleństwem mężczyzny

z piętra (gość)

Mnie probuje wpedzic w depresje prezes Społdzielni Mieszkaniowej
wmawiając mnie ze jest moim przełozonym,

Krecik

do P . seniora -mój prawie (jak jest względna pogoda) codzienny dystans na rowerze to około 25-30 km , prochy do kibelka i wio *koniku*-pozdrawiam

senior (gość)

Sport i ruch odpowiednio dobrany dla swojego wieku i zdrowia i to bez względu na pogodę bo każda aura jest dobra tylko należy dobrać odpowiednią odzież.
Jako 72 latek spędzam codziennie na rowerze około 32 km ( Bytom-Repty } i tak będzie do czasu dużych opadów śniegu lub gołoledzi.

polo (gość)

Moja propozycja na jesienną chandrę: 2,5h marszobieg z psem z minimalną ilością odpoczynku (max 10min)....gwarantuje ze po takim "spacerku" chandra sama ucieknie :)