Tychy: Kierowcy pobili się na środku drogi. To były sceny jak z gry GTA lub filmu sensacyjnego. Na środku drogi, przed skrzyżowaniem, dwóch kierowców okłada się pięściami. Wszystko w biały dzień.

Całą bójkę zarejestrowała kamera samochodowa. Na filmie widać, jak do oczekującego na światłach na ul. Wyszyńskiego w Tychach bmw podbiega inny kierowca i zaczyna uderzać w szybę auta, próbuje otworzyć drzwi Na koniec uderza za całej siły w lusterko bmw. Wtedy z auta wysiada kierowca i doskakuje do atakującego mężczyzny. Między kierowcami nawiązuje się regularna bójka na środku drogi, przed skrzyżowaniem w biały dzień.

Z okrzyków wydawanych przez bijących się mężczyzn wynika, że jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo lub gwałtownie zahamował, prze co drugi o włos uniknął wypadku. W końcu mężczyzna próbuje rozdzielić inny kierowca.

Jak wynika z zapisu kamery, bójka miała miejsce w piątek około godz. 17.30. Jak informuje Barbara Kołodziejczyk, rzeczniczka tyskiej policji, do tyskiej komendy nie trafiło żadne zgłoszenie w tej sprawie, nie interweniował też patrol. Zachęca jednocześnie, aby wszystkie tego typu sytuacje zgłaszać na specjalną skrzynkę alarmową.

- Tego typu filmy, linki do mediów społecznościowych można przesyłać na specjalną skrzynkę stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl w komendzie wojewódzkiej. W KWP działa specjalna komórka policyjna zajmująca się agresją na drogach.


Moto

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

strażak po służbie (gość)

Dziwię się, że Polacy nie korzystają z gaśnic, a przecież każdy ją ma w samochodzie. Tak na dzień dobry, jak się ktoś zbliża do mojego samochodu, to ja odkręcam kurek i gościu od razu jest zgaszony i wyciszony !. Sprawdzona metoda.