Rozpoczęła się kolejna już, 67. edycja targów IAA we Frankfurcie nad Menem. Czekają nas światowe premiery samochodów, piękne hostessy... - zobacz zdjęcia.

Targi IAA 2017 we Frankfurcie: Premiery samochodów i piękne hostessy [ZDJĘCIA]

W przeciwieństwie do Genewy, która gości motoryzacyjne nowości co roku, targi we Frankfurcie obywają się co dwa lata, na przemian z salonem samochodowym w Paryżu. Tradycyjnie na targach zobaczymy zarówno nowe jak i zmodernizowane modele samochodów oraz niezwykle szeroką ofertę producentów rożnego rodzaju motoryzacyjnych komponentów i części zamiennych.

Zgodnie z zapowiedziami producenci przedstawiają kilkadziesiąt światowych i europejskich premier oraz prezentują wizje pojazdów, którymi będziemy podróżować za kilka, a nawet kilkanaście lat.Tegoroczny salon samochodowy upływa pod znakiem nieobecności wielkich producentów z branży motoryzacyjnej. We Frankfurcie nie zobaczymy Fiata, Alfy Romeo oraz Jeepa. Z organizacji stoiska podczas imprezy zrezygnował również Nissan oraz Infiniti. Wielkimi nieobecnymi we Frankfurcie są także Mitsubishi oraz Volvo. Nie pojawił się również Peugeot oraz DS. Pokazuje to, że producenci decydują się na ominięcie części największych wystaw motoryzacyjnych, Szczególnie nie jest to opłacalne kiedy marka nie przewiduje głośnych premier.

Kto zatem pojawił się na imprezie we Frankfurcie? Czołową nowością Opla prezentowaną we Frankfurcie jest model Grandland X, a druga z zaplanowanych światowych premier to Insignia GSi. Na stoisku Skody odwiedzający zapoznają się z nowym SUV-em marki – Karoq, a gwiazdą wystawy Volkswagena jest crossover nazwany T-Roc.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!