W Sosnowcu odbyły się jubileuszowe X targi Auto Moto Show 2015, które zgromadziły tysiące pasjonatów motoryzacji. Zobaczcie zdjęcia Sławomira Zommera i Arkadiusza Goli z Dziennika Zachodniego.

Auto Moto Show 2015 w Sosnowcu:

Piękne auta i równie piękne hostessy można było zobaczyć podczas Auto Moto Show 2015 w Expo Silesia w Sosnowcu. Na targach można było podziwiać m.in. premierowe audi A3 w wersji RS.

Nie zabrakło także tradycyjnego retro salonu, a w nim klasycznych aut, które pomimo upływu lat prezentują się znakomicie. W jednym z konkursów można było wygrać przejażdżkę za kierownicą ferrari F430 i Lamborghini Gallardo. Widowiskowo prezentowały się także wybory Miss Auto Moto Show 2015.

Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kierowca (gość)

Uwaga na chrzczony Olej Valvoline.Porównują butelke z zeszłego roku 10w40 i butelke z tego roku , zauważyłem ze jest ciemniejszy i czuć delikatną woń spalenizny.Ktoś w rozlewni miesza część zużytego z nowym i wlewa do butelek.Tym razem trafiłem na Królowej Jadwigi w Dąbrowie