Sukces tenisistek stołowych z SP 13. Wygrały ważne zawody i grają dalej [ZDJĘCIA]

PAS, mat. prasowe
mat. organizatorów
W SP 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7, rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonowe Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w miłej i sportowej atmosferze. Wspaniale spisały się dziewczęta z SP 13 w składzie: Emilia Kopczyńska, Monika Wilk i Maja Nieradzik.

W klasyfikacji drużynowej w kategorii dziewcząt SP 13 zajęła bezapelacyjnie pierwsze miejsce. W półfinale SP 13 z Sosnowca okazała się lepsza od SP 14 z Jaworzna, wygrywając w stosunku 3:0. W drugim półfinale SP 16 z Jaworzna pokonała 3:0 SP nr 22 z Sosnowca. W finale SP 13 z Sosnowca pokonała pewnie 3:0 SP nr 16 z Jaworzna.

Sukces tenisistek stołowych z SP 13 jest tym większy, że dziewczęta zdobyły ponownie mistrzostwo Rejonu Sosnowiec – Jaworzno, będąc w IV klasie SP. Nagrody w postaci dyplomów (ufundowanych przez SZS) dla najlepszych drużyn wręczał sędzia zawodów Adrian Eliasz. Jest on jednocześnie opiekunem mistrzowskiej drużyny z SP 13 i trenerem UKS Dwójka Sosnowiec. Wspomagany jest przez Annę Majos oraz Angelikę Lewicką.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinałach wojewódzkich, które odbędą się 21 marca 2018 roku w Częstochowie.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie