Sport Sosnowiec: Zagłębie wygrywa. Jak grały inne zespoły? [WIDEO]

TOS
Sport Sosnowiec. Kolejne trzy punkty może dopisać do swojego konta sosnowieckie Zagłębie. Podopieczni Roberta Stanka, Artura Derbina i Tomasza Łuczywka pokonali w Tarnobrzegu tamtejszą Siarkę 2:1.

Zagłębie prowadziło od 28. minuty po bramce Łukasza Matusiaka, ale jeszcze przed przerwą gospodarzom udało się wyrównać. Ostatnie słowo należało jednak do sosnowiczan, którym wygraną zapewnił gol Mateusza Września.

Za tydzień Zagłębie zagra na Stadionie Ludowym z ROW-em Rybnik.

Ostre strzelanie urządziły sobie sosnowieckie piłkarki. Czarne pokonały 1.FC Katowice aż 11:0. Trzy bramki zdobyła Marlena Konieczna, po dwie Nikol Kaletka, Joanna Operskalska i Angelika Gębka, a po jednej Renata Warunek i Aneta Szymanowska.

W klasie okręgowej AKS Niwka zremisował 1:1 z AKS-em Mikołów. W klasie A Zew Kazimierz przegrał aż 0:6 na boisku Unii Strzemieszyce, a w klasie B Górnik Sosnowiec pokonał na wyjeździe KS Giebło 3:1.