Sosnowieccy nauczyciele zostali docenieni za wzorową pracę. Uroczystości w Muzie

W poniedziałek w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej miasto uhonorowało najlepszych nauczycieli i dyrektorów sosnowieckich placówek edukacyjnych.

Dyrektorzy otrzymali dyplomy uznania za inicjatywę i duże zaangażowanie w prowadzeniu placówki oświatowej, zaś nauczycieli uhonorowano za dotychczasową wzorową pracę dydaktyczną, wychowawczą i organizacyjną.
Nagrody i dyplomy zasłużonym pedagogom wręczyli prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński i jego zastępca do spraw edukacji Zbigniew Byszewski.
Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała Ewa Mróz - IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica.
Nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymały:
Anna Żelechowska - IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
Joanna Napora – Ćmachowska - VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka
Edyta Cyganek – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Grota Roweckiego 64

MEDALE KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ dla nauczycieli szkół publicznych otrzymali:
1. Anna Kamińska Szkoła Podstawowa nr 10
2. Beata Wawro Szkoła Podstawowa nr 10
3. Anna Borgieł – Wodzicka IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
4. Agata Kaczyńska IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
5. Barbara Strączek IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
6. Anna Żelechowska IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
7. Karol Winiarski IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
8. Jarosław Sobaszek VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka
9. Urszula Gbyl Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Grota Roweckiego 64
10. Ilona Lipka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Grota Roweckiego 64
11. Stanisława Wróbel Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Grota Roweckiego 64
12. Ewa Bartosińska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Kilińskiego 25
13. Barbara Kowalik Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Kilińskiego 25

Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymali tez nauczyciele szkół niepublicznych w Sosnowcu:
1. Barbara Bucka Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”
2. Olga Ginalska Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”
3. Renata Ciszewska Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”
4. Robert Górniak Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”
5. Dariusz Gałka Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”
6. Tomasz Majewski Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymał ks. Michał Borda - dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu.

Odznaka Obrońcy Godności Dziecka trafiła do Magdaleny Wontek – dyrektora Zespołu Szkół Prywatnych „Twoja Przyszłość”. Przyznał ją Rzecznik Praw Dziecka.

Prezydent Miasta wystosował też specjalne podziękowania dla księdza kanonika Andrzeja Domagały - proboszcza parafii p.w. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu, organu prowadzącego Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w Sosnowcu.

To nie wszystko. Nagrody prezydenta miasta w poszczególnych kategoriach otrzymali:

PRZEDSZKOLA MIEJSKIE
1. Izabela Kijas Przedszkole Miejskie nr 5
2. Agnieszka Umińska - Tytko Przedszkole Miejskie nr 14
3. Stanisława Pruś Przedszkole Miejskie nr 35
4. Anna Kempa Przedszkole Miejskie nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi
5. Beata Różycka Przedszkole Miejskie nr 47
6. Joanna Czerwińska Przedszkole Miejskie nr 50
7. Anna Szywała Przedszkole Miejskie nr 15
8. Agnieszka Środa Przedszkole Miejskie nr 18
9. Gabriela Pertkiewicz Przedszkole Miejskie nr 27
10. Beata Dorębska Przedszkole Miejskie nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi
11. Marzena Wrona – Markiewicz Przedszkole Miejskie nr 51.

SZKOŁY PODSTAWOWE
1. Iwona Misiek Szkoła Podstawowa nr 1
2. Teresa Juras Szkoła Podstawowa nr 9
3. Anna Łabędzka Szkoła Podstawowa nr 12
4. Krystyna Marglarczyk Szkoła Podstawowa nr 21
5. Monika Dyl Szkoła Podstawowa nr 25
6. Maria Guzik Szkoła Podstawowa nr 35
7. Anna Ułanowska Szkoła Podstawowa nr 46
8. Iwona Kolasa Szkoła Podstawowa nr 1
9. Agata Kuc - Bednarczyk Szkoła Podstawowa nr 6
10. Aneta Duda – Spandel Szkoła Podstawowa nr 6
11. Agnieszka Bielawska Szkoła Podstawowa nr 10
12. Małgorzata Woźniak – Kutek Szkoła Podstawowa nr 13
13. Anna Malecka Szkoła Podstawowa nr 15
14. Wanda Magiera Szkoła Podstawowa nr 19
15. Igor Imiolczyk Szkoła Podstawowa nr 32
16. Aleksandra Stolarczyk Szkoła Podstawowa nr 39
17. Agnieszka Klata Szkoła Podstawowa nr 40
18. Sylwia Wasiel Szkoła Podstawowa nr 42
19. Magdalena Zmarlak Szkoła Podstawowa nr 46

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Aleksandra Żbik Gimnazjum nr 13
2. Iwona Chęcińska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
3. Grzegorz Walotek IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
4. Olga Soczyńska – Kalarus II Liceum Ogólnokształcące im. E. Plater
5. Katarzyna Uliniarz II Liceum Ogólnokształcące im. E. Plater
6. Barbara Strączek IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
7. Paweł Matyszkiewicz IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
8. Agata Heyda IX Liceum Ogólnokształcące
9. Anna Głowacz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
10. Rafał Zawadzki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14
11. Magdalena Domska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Grota Roweckiego 64
12. Edyta Rostowska Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Grota Roweckiego 64
13. Elżbieta Wojtas Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Kilińskiego 25
14. Joanna Krupa Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Kilińskiego 25
15. Roman Bodzioch Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Kilińskiego 2

PLACÓWKI POZASZKOLNE, PLACÓWKI NIEPUBLICZNE
1. Dorota Szewczyk Centrum Doskonalenia Nauczycieli
2. Elżbieta Skiba – Posikata Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1
3. Andrzej Kurdziel Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
4. Małgorzata Worytko Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 1
5. Urszula Szymska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 2
6. Anna Krupa Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”
7. Ewelina Szostak Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”
8. Urszula Rogalska Zespół Szkół Prywatnych ,,Twoja Przyszłość”

rdk

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3